ciacho napisał(a):

|
Naprawdę sądzisz, że 1-ligową kopaninę ogląda jakikolwiek kibic innej drużyny niż akurat grającej w danym meczu?
|
Nie wiem, ale znalazłbym kilka powodów na tej samej zasadzie na jakiej kiedyś oglądałem w ekstraklasie nie tylko mecze Wisły.
- bo był mecz na szczycie
- bo był mecz ciekawie grającej (grających) drużyn
- bo z x gramy za tydzień-dwa i chciałem wiedzieć co grają
- bo mieli fajnego grajka x, którego chciałem zobaczyć
- bo mieli grajka x albo trenera, którym się ponoć interesowaliśmy i chciałem go zobaczyć
- bo mi się nudziło, nie było ciekawszego meczu do obejrzenia, a lubię oglądać piłkę
itp.