|
Na pewno bedzie jakas napinka rywali, ale patrzac w tabele IV ligi to Wieczysta utkwila w środku tabeli. Lekko bylem tym zaskoczony, patrzac jak Wisla II grala w tej lidze w zeszlym sezonie.
Rozumiem ze jak dzisiaj wygramy to w kolejnej edycji PP rezerwy beda juz startowac od tej samej rundy co pierwsza druzyna czy będzie to poprzedzal jakis dodatkowy mecz?
|