Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 13.11.2024, 08:01
Na pewno bedzie jakas napinka rywali, ale patrzac w tabele IV ligi to Wieczysta utkwila w środku tabeli. Lekko bylem tym zaskoczony, patrzac jak Wisla II grala w tej lidze w zeszlym sezonie.

Rozumiem ze jak dzisiaj wygramy to w kolejnej edycji PP rezerwy beda juz startowac od tej samej rundy co pierwsza druzyna czy będzie to poprzedzal jakis dodatkowy mecz?
Odpowiedz cytując