wolfy napisał(a):


Gola strzelił w meczu z beniaminkiem i to był świetny mecz.
|
Tydzień wcześniej nikt nie strzelił z czerwoną latarnią 1 ligii i to był fatalny mecz
wolfy napisał(a):

|
To co pisałem powyżej, widać jak blisko byłem prawdy. Z drugiej strony, o co się tu kłócić, skoro wg. Ciebie Sapała wygrał rywalizację z Carbo...
|
Nie wydaje mi się bym to napisał ale zawsze możesz zalinkować ...