Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4374
Stary 12.11.2024, 11:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Punktowo na pewno. Zobaczymy jak skonczymy jesien, bądź co badz to duzo powie o co bedziemy realnie walczyć i jakie dzialania zrobi JK.

Niech wyznacznikiem bedza poprzednie rundy jesienne po 19 kolejkach:

23/24 - 31pkt 8-7-4
22/23 - 27pkt 7-6-6

Pozostalo 5 spotkan

Chrobry (w)
Stal Rz (d)
ŁKS (d)
Polonia W (w)
Miedź (d) ? - do potwierdzenia

Mysle ze jak zakrecimy sie na 33 pkt to powinnismy byc w miare zadowoleni (biorac pod uwage co zawalono na starcie).
Nie tylko punktowo, bo te punkty z czegoś wynikają. Moim zdaniem przede wszystkim z tego że wreszcie gramy w obronie (stąd mój stosunek do występów Sukiennickiego). To jest ten element na który Moskal postawił lagę implementując swój "futbol totalny".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując