s1mone napisał(a):

Ale, że co?
Że Baena jest lepszym środkowym pomocnikiem niż Duda czy Sukiennicki?
(..)
i jaki z tego morał? Nie żuj gumy w lesie
|
Moral z tego zeby nie karmic trola. Mysle ze autor ma niezla radoche jak rozgrzewaja dyskusje po napisaniu takiego "porownania".