Karherop napisał(a):

Bardzo dobra wiadomość. Przedluzenie bylo w interesie Dudy, bo na pewno ma lepsze warunki finansowe niz te ktore ma na obecnym kontakcie z przedluzeniem do czerwca 2026.
Jedynie obawialem sie ze mengerowie mu namieszaja w glowie ze sie dalej marnuje w 1 lidze (go zreszta jest prawda).
|
Już nie przesadzajmy z tym marnowaniem się. Z takimi liczbami jakie ma w tej nędznej pierwszej lidze nie ma aktualnie sensu napalać się na coś więcej.
Niech pracuje dalej i może coś z niego będzie. Jeżeli przyjdzie poważna oferta to nikt go tu nie będzie trzymał na siłę. Ale żeby przyszła to on tą pierwszą ligę musi wciągać nosem, o ile nie Ekstraklasę.
Dobra wiadomość dla klubu i piłkarza.