Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29346
Stary 11.11.2024, 16:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobra wiadomość. Przedluzenie bylo w interesie Dudy, bo na pewno ma lepsze warunki finansowe niz te ktore ma na obecnym kontakcie z przedluzeniem do czerwca 2026.

Jedynie obawialem sie ze mengerowie mu namieszaja w glowie ze sie dalej marnuje w 1 lidze (go zreszta jest prawda).
Już nie przesadzajmy z tym marnowaniem się. Z takimi liczbami jakie ma w tej nędznej pierwszej lidze nie ma aktualnie sensu napalać się na coś więcej.

Niech pracuje dalej i może coś z niego będzie. Jeżeli przyjdzie poważna oferta to nikt go tu nie będzie trzymał na siłę. Ale żeby przyszła to on tą pierwszą ligę musi wciągać nosem, o ile nie Ekstraklasę.

Dobra wiadomość dla klubu i piłkarza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.11.2024 o godz. 16:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując