masada napisał(a):

|
A z tym powołaniem Dudy to jest nieprawdopodobna dla mnie bzdura, czy nie dało się wytłumaczyć jakoś zakulisowo tym trenerom kadry, że Wisła gra w tym terminie mecz o ligowe punkty? A sytuacja kadrowa wiadomo było, że jest bardzo trudna. Towarzyski mecz z Islandią, litości..
|
Ja sie bije z myslami, bo to że go jednak powolali swiadczy o tym ze mysla o nim powaznie w kontekscie przyszlorocznych mistrzostw Europy U21. Chyba nei trzeba tlumaczyc jaka to moze byc dla niego trampolina do powaznej pilki...
Wisla zgodzila sie na termin z Chrobrym w czasie meczu na kadre wiec sie musiala godzic na ewentualna strate z powodu wyjazdu jakejgos kadrowicza. Tak po prostu.