Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29337
Stary 11.11.2024, 09:26
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ robiłem na tym forum analizę hejtu na Brodę na przykładzie 2 meczów, to nie bardzo zamierzam robi teraz robić kolejną analizę Sukiennickiego. Wtedy nie mieliście racji. Teraz jak masz statystyki to zalinkuj. James też miał kilka sytuacji gdzie popełnił błędy na środku, które skutkowały akcją w naszym polu karnym. Nikt go za to nie hejtuje. Grał lepiej niż w poprzednim meczu.
Trener zmienił Sukiennickiego by nie mieć problemu z czerwoną kartką. Niestety Duda nie zagra w Głogowie.
Niczego wtedy nie udowodniłeś z Brodą, co najwyżej wypaczyłeś rzeczywistość. Wg. Ciebie wszystkie złe wybicia Brody to była absolutna konieczność Gdzie jest dzisiaj Broda? W rezerwach, gdzie jego miejsce...
Dla Ciebie widzenie rzeczywistości jaką jest to hejt...

W sumie dobrze że to przypomniałeś. Nie ma sensu żebyś drugi raz oglądał mecz - i tak nic nie zrozumiesz. Ale reszcie polecam, zwracając uwagę co robi Sukiennicki po stracie piłki. Sapała 2.0, bumelant i pozorant.

Gogół był sto razy bardzie pożyteczny w destrukcji, nawet jeśli dwa podania mu nie wyszły (jest ostatnio ewidentnie pod formą).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.11.2024 o godz. 09:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując