leszekpw napisał(a):

To nie znaczy, że trzeba go klepać po plecach jak prezentuje denny poziom na przestrzeni ostatnich spotkań.
Pewnego poziomu nie przeskoczy i nie jest w żadnym wypadku wartością dodaną tej drużyny, wręcz przeciwnie.
|
pomyśl
zastanów się
a nuż coś ci zaskoczy w łepetynie
ps. np. że obrażanie to nie jest "forma" krytyki