pepe72 napisał(a):

Czytam opinie w prasie i Sukiennicki wszędzie z 6.
Co do trafienia to o ile piłka leci w światło bramki to rykoszet nie zmienia strzelca gola.
Dla mnie Kutwa też powinien być z golem.
|
Już tu wklejałeś różne śmieszne oceny Karcza. Nie wiem czemu to służy, bo te Olejarki, Brody czy Krzyżanowskiego bardzo słabo się zestarzały. Może mu nawet dać 12, co nie zmienia faktu że zagrał gówniane spotkanie.
Obejrzyj sobie mecz na spokojnie i zobacz jak po stracie piłki reaguje Sukiennicki, a jak Igbekeme, Duda (świetna zmiana) czy nawet Gogół.
Wisienka na torcie to fakt że znowu Igbekeme wygrywał główki ustawieniem a nasz mega talent w ogóle do nich nawet nie skakał.