viktor56 napisał(a):

|
Mało się pisze o golu którego straciliśmy, a którego zawalił młody na bramce. Widać ile znaczy koncentracja, już myślał pewnie o rozpoczynaniu gry, a tu go chłop zaskoczył, a wystarczyło stać przy słupku. Myślę, że dobra nauczka, żeby mieć chłodną głowę.
|
I nic lepszego niz tak stracona bramka w takim meczu nie mogla.go spotkac.
Widac po nim że potrzebuje jak najwiecej nietypowch sytuacji, aby stac sie lepszym pilkarzem. Nawet jesli wynika to tylko z koncentracji to obstawiam ze drugiej takiej bramki nie straci. Inna sprawa ze naprawde bylo to swietnie wykonane. Zimna glowa strzelca gola. Baena w tej sytuacji strzelilby z 5 metrow nad bramka.