|
Chętnie też bym powalczył o zwycięstwo w Twoim rankingu, ale nie ma kompletnie żadnych nagród więc mnie to nie interesuje.
A tak serio - wstawiłem ignoruj trzem czy czterem muszkieterom - omija mnie większość ich złotych myśli (chyba że ktoś inny je zacytuje) i dobrze im z tym.
A już całkiem świetnie mi wtedy kiedy Wisła odrabia straty do interesujących miejsc w tabeli i jak tak dalej pójdzie to może za jakiś czas je będzie zajmować.
|