Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96234
Stary 10.11.2024, 18:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim grają na innych pozycjach.
Technicznie dzisiaj Kacper pozamiatał.
Zdobywał pole niekonwencjonalnym przyjęciem piłki ze zawodem.
Grał w bardzo hiszpańskim stylu.
Baena za to grał jak typowy Polak - szybkość i jeden zwód.
Oczywiście to tylko moje zdanie.
z którym ja się absolutnie zgadzam

Baena to typowy jeździec bez głowy: szybkość i tzw. jeden zwód. I brak strzału. Bo to jak on potrafi marnować sytuacje (nawet na pustą) to historia....

Duda jest od niego o klasę lepszy co najmniej
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując