pepe72 napisał(a):

Masz gdzieś statystyki to zaprezentuj.
Gola dziś strzelił. I to był gol, który de facto dobił Stal.
|
Gola strzelił w meczu z beniaminkiem i to był świetny mecz.
To co pisałem powyżej, widać jak blisko byłem prawdy. Z drugiej strony, o co się tu kłócić, skoro wg. Ciebie Sapała wygrał rywalizację z Carbo...
Ciekawe jak by to wyglądało z takim Chrobrym przy takim poziomie chaosu ze strony Sukiennickiego? Może lepiej że się nie dowiemy...