leszekpw napisał(a):

|
Sukiennicki to się wyrobi ale chyba w k.... Dno dna.
|
Dziś zdobył gola, jak nie ma Carbo to jest podstawą środka.
Owszem, dostał kartkę ale bez przesady. On już się wyrobił, jeszcze problem by utrzymał sensowny poziom przez całą rundę. Oczywiście najlepiej by powrócił do tego co grał w pierwszych meczach, zwłaszcza w pucharach.