TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Właściwie to czas leci a Sukiennicki jak był chujowy tak nadal jest. Mówiłem od samego początku że to jest klasyczny kasztan. Chłop nic nie gra, nic nie wnosi, jest bardzo słaby. Argument, że jest przemęczony już nie przejdzie.
|
Dziś udowodnił, że znów nie masz racji.