Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

O Mikulcu to powoli trzeba pisać per "pan piłkarz".
leszekpw napisał(a):

Nie rozroznialem Polacy czy stranieri nigdzie. Napisałem w sensie, ze nie ma sie co podniecać grą na tle marnej Stali, bo z Tychami nikt tego poziomu nie pokazał.
(...)
|
Co jednoznacznie dowodzi, że problemem jest głowa, a nie umiejętności.