Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96231
Stary 10.11.2024, 16:55
emjot napisał(a):Wyświetl post
to że ktoś ma paszport hiszpański, włoski czy angielski nie znaczy że jest zajebistym grajkiem

w formułowaniu takich opinii radziłbym jednak odrobinę obiektywizmu

taki Duda jest lepszym grajkiem w mojej ocenie niż Baena
a paszport ma jaki ma...
Nie rozroznialem Polacy czy stranieri nigdzie. Napisałem w sensie, ze nie ma sie co podniecać grą na tle marnej Stali, bo z Tychami nikt tego poziomu nie pokazał.

Ale oczywiście się nie zgodzę, Baena jest lepszy niż Duda.
Odpowiedz cytując