emjot napisał(a):

to że ktoś ma paszport hiszpański, włoski czy angielski nie znaczy że jest zajebistym grajkiem
w formułowaniu takich opinii radziłbym jednak odrobinę obiektywizmu
taki Duda jest lepszym grajkiem w mojej ocenie niż Baena
a paszport ma jaki ma...
|
Nie rozroznialem Polacy czy stranieri nigdzie. Napisałem w sensie, ze nie ma sie co podniecać grą na tle marnej Stali, bo z Tychami nikt tego poziomu nie pokazał.
Ale oczywiście się nie zgodzę, Baena jest lepszy niż Duda.