leszekpw napisał(a):

Na tle przeciwnika poziom II liga. To każdy będzie dobry. Czemu na tle Tych nie pokazali jakości
|
to że ktoś ma paszport hiszpański, włoski czy angielski nie znaczy że jest zajebistym grajkiem
w formułowaniu takich opinii radziłbym jednak odrobinę obiektywizmu
taki Duda jest lepszym grajkiem w mojej ocenie niż Baena
a paszport ma jaki ma...