Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29319
Stary 10.11.2024, 15:21
Też bym wolał, żeby został w klubie.


Niepotrzebnie atakujecie Sukiennickiego, wyrobi się.


Meczu słuchałem i zerkałem na obraz, ale wydaje mi się, że bardzo ok zagrał też dziś Kutwa, nie tylko Duda. Mam rację?
Odpowiedz cytując