Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Notes Kiko już sie chyba wyczerpał
btw dzisiejszy mecz akurat pokazał że Ci polacy nie tacy źli: Jaroch, Kutwa, Sukiennicki Brawo!
|
Na tle przeciwnika poziom II liga. To każdy będzie dobry. Czemu na tle Tych nie pokazali jakości
