|
Senior Member
Offline
|
|
Jaroo1 napisał(a): 
Markusik, trzeba budować klub na Hiszpanach bo oni gwarantują 10 miejsce w lidze
Do tego trenera z Hiszpanii i można myśleć o seryjnym wgrywaniu w lidze po jednym meczu.
Jak taka prawdę czytasz to masz incydent kałowy?
|
+1 - Markus 2
- s1mone 2
- Jaroo1 1
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|