azor napisał(a):

Idealny timing dla Sapały: długi weekend, na spokojnie można we Franticu dzisiaj posiedzieć, nie trzeba się w niedziele zbierać z rana do Stalowej, pewnie z 2-3 wypłaty wpłynęły z góry - bajka.
A w Krakowie zostanie, tyle że nie będzie musiał tarabanić się na treningi do Myślenic, tylko na Chałupnika.
|
Czy Kwiecień jest kompletnie ślepy i nie zobaczył, że S to śmierdzący leniwiec, który chce łykać dobrą kasę za to, że kiedyś pograł trochę czasu u Papszuna?
Jeśliby tak było tzn. że na extraklase sobie poczeka dużo dłużej niż się wielu wydaje.
Ale stawiam. że odpuści sobie S..