|
Myślę że z Kiko ciągle jest jakiś kontakt i jeszcze nie jeden Hiszpan do nas zawita mimo braku oficjalnej współpracy.
Fajnie było by wypożyczyć kogoś z lepszej ligi na jakieś ogranie.
Racjonalnie myśląc to za dużo możliwości w tym okienku raczej mieć nie będziemy
|