Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16417
Stary 09.11.2024, 13:27
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Pomijając opinie (słuszne lub mniej) o Carbo, to trzeba wysoko odlecieć żeby porównywać go do Rodado.
Właśnie nie. Po prostu większość kibiców jest za głupia żeby docenić piłkarzy defensywnych. Wolą tlenionego Sukiennickiego bez patrzenia jak negatywnie odbija się jego obecność na boisku na zespole.
O tym jak ważny dla zespołu jest Carbo pokazują mecze bez niego, albo kiedy ma słabszy dzień

Obaj są równie ważni dla zespołu i ich brak ma tragiczne dla nas skutki. I o ile ściągnięcie drugiego Rodado to mrzonki to naprawdę potrzebujemy choćby przyzwoitego defensywnego pomocnika na ławkę. Tylko nie kolejny tleniony pseudotalent - kogoś do gry.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując