|
Poza tą kolejką (my graliśmy jako pierwsi) zostają jeszcze dwie w tym roku.
Jeśli na koniec sezonu będziemy mieć jakieś 10 punktów nad strefą spadkową to będzie spokojne zimowanie.
Ale twierdzenia, że "spadek nam nie grozi" to raczej mocno przedwczesne. Zwłaszcza, że nie punktujemy na wyjazdach (5 punktów na 7 meczów!)
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.11.2024 o godz. 20:28.
|