|
Ja również dziekuje:
@Malk - za rozsądne ubranie w słowa tego co czuje wielu kibiców.
@Obserwator - za dialog, refleksje i samokrytykę - szkoda, że Tańczący z Głośnikami nie w sobie krzty takowej.
Ostatnio edytowane przez pchelas : 06.11.2024 o godz. 12:19.
|