FraMat napisał(a):

Widzisz, kontynuowałem tylko post Patryko, który napisał
I taki też trend odczytuję dzisiaj na forum - nagle wszyscy piszą, że Kutwa jest dobrym stoperem.
Zdaję sobie przecież sprawę, że na razie to tylko dwa mecze.
Oczywiście, życzę mu jak najlepiej, ale nie buduję żadnej narracji. Jedynie podsumowuję narrację tego forum, a mianowicie, że nadszedł etap zachłyśnięcia się umiejętnościami Kutwy.
|
Nawet jeśli Kutwa to nowy Głowacki, tak jak napisałem - TRZECH zdolnych do gry stoperów.
Aktualnie mamy też ZERO zdolnych do gry defensywnych pomocników, więc tu jest zdecydowanie gorzej, ale raczej nikt nie twierdzi że obrona już nie jest problemem
@Patryko - właśnie nie, defensywa to absolutny priorytet. Myślenie jakie prezentujesz to przyczyna degrengolady w klubie od lat - defensywa jest kluczowa dla awansu.