sandomingo napisał(a):

|
Królewski i pragmatyczne myślenie o piłce. Nie powiem, odważna teza.
|
Ten pragmatyzm widzimy od blisko 6 lat i nagle chłop się obudzi? Koń by się uśmiał.
Mamy płynność do końca roku? To k.urwa kawał czasu dobrobytu przed Wisłą..