emjot napisał(a):

no to sobie odpuść po dobroci radzę 
ja przez przypadek oglądnąłem w TVP Sport z 50 min.meczu z Jastrzębiem
nazwać to kopaniną to byłoby jednak przeszacowanie umiejętności kopaczy, trenera ...
|
nie widziałem dużej różnicy między tym meczem a Wisły w Łęcznej
