Przecież to jakiś losowy żyd napisał sobie z dupy na twitterze o red bullu i inpoście a tutaj dywagacje jakby to było na poważnie.
Stelio napisał(a):

|
może jeszcze nie teraz ale mając taka lokalna konkurencję to 5/10 lat i będzie do nas chodziło 5k ludzi na mecze.
|
Proszę cię, wiadomo że konkurencji nie można lekceważyć, ale obecnie gnijąc 3 rok w 1 lidze nie mając wielkich perspektyw na awans frekwencyjnie jest to nasz drugi najlepszy sezon od otwarcia nowego stadionu.