Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5800
Stary 05.11.2024, 16:19
Przecież to jakiś losowy żyd napisał sobie z dupy na twitterze o red bullu i inpoście a tutaj dywagacje jakby to było na poważnie.

Stelio napisał(a):Wyświetl post
może jeszcze nie teraz ale mając taka lokalna konkurencję to 5/10 lat i będzie do nas chodziło 5k ludzi na mecze.
Proszę cię, wiadomo że konkurencji nie można lekceważyć, ale obecnie gnijąc 3 rok w 1 lidze nie mając wielkich perspektyw na awans frekwencyjnie jest to nasz drugi najlepszy sezon od otwarcia nowego stadionu.
Odpowiedz cytując