Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5796
Stary 05.11.2024, 15:59
Nie wiem jak traktować te ploty o inposcie alboa RB w sąsiadce. Mam nadzieję że tak samo jak wszystkie ploty o szejkach u nas Bo jeśli ich zgarnie serio ktoś z takim potencjałem, to dorzucając wieczysta kwietnia będzie można w zasadzie zamykać klub XD tzn. może jeszcze nie teraz ale mając taka lokalna konkurencję to 5/10 lat i będzie do nas chodziło 5k ludzi na mecze.
Odpowiedz cytując