Nie wiem jak traktować te ploty o inposcie alboa RB w sąsiadce. Mam nadzieję że tak samo jak wszystkie ploty o szejkach u nas

Bo jeśli ich zgarnie serio ktoś z takim potencjałem, to dorzucając wieczysta kwietnia będzie można w zasadzie zamykać klub XD tzn. może jeszcze nie teraz ale mając taka lokalna konkurencję to 5/10 lat i będzie do nas chodziło 5k ludzi na mecze.