|
Nie będzie żadnego RedBulla ani tu ani nigdzie w Polsce, to za mały rynek dla nich.
Królewski ma swoje podmioty, z którymi rozmawia z klucza analityki i stawiam, że te zmiany to właśnie też aby pokazać, że realnie chce ten klub tak zmienić (bo idiotycznym byłoby o tym opowiadać na spotkaniach, a mieć za trenera osobę z zupełnie innej bajki. Może po prostu przy okazji Sevilli czy akurat w tym czasie coś przyspieszyło i jak pisał MalK musiał się określić).
|