pi0tr3k94 napisał(a):

Podobno w ostatnim czasie miało dojść do spotkania królewskiego z potencjalnym sponsorem/inwestorem, temat szybko upadł głównie przez dziwne podejście i zachowanie królewskiego (w skrócie, nasz wspaniały prezes na spotkaniu biznesowym zachowywał się na poziomie swoich wypowiedzi z tweetera).
Potencjalny sponsor/inwestor zmienił kierunek i kręci się obecnie wokół innego klubu, sami domyślcie się jakiego.
|
Mówisz o zakusach Red Bulla na sąsiadkę?