Karherop napisał(a):

Patrzę na formę rywali, na naszą dyspozycję. W tabelach formy mamy obecnie 4 miejsce. Rywale od 6 miejsca w dół generalnie to prezentują się całościowo gorzej od nas. Zaskakująco zaczął dołowac ŁKS czy Stal Rzeszów. O Łecznej czy Zniczu nie mówię bo zależy co wyrzuci maszyna losująca.
Taka to liga.
|
Stal będzie dołować bo oni grają młodzieżą
poza tym pozbyli się jednego z zawodników - Diaza, który w tym sezonie w 6 meczach strzelił 3 bramki, które dały im 4 punkty (zamiast remisów były zwycięstwa z Arą i Chrobrym)
odkąd poszedł do Rakowa Stal cieniuje