Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4360
Stary 05.11.2024, 12:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrzę na formę rywali, na naszą dyspozycję. W tabelach formy mamy obecnie 4 miejsce. Rywale od 6 miejsca w dół generalnie to prezentują się całościowo gorzej od nas. Zaskakująco zaczął dołowac ŁKS czy Stal Rzeszów. O Łecznej czy Zniczu nie mówię bo zależy co wyrzuci maszyna losująca.

Taka to liga.
Stal będzie dołować bo oni grają młodzieżą
poza tym pozbyli się jednego z zawodników - Diaza, który w tym sezonie w 6 meczach strzelił 3 bramki, które dały im 4 punkty (zamiast remisów były zwycięstwa z Arą i Chrobrym)
odkąd poszedł do Rakowa Stal cieniuje
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując