Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5773
Stary 05.11.2024, 11:48
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Stelio, tak chyba będzie, jeśli nie zdarzy się jakiś cud po drodze.
cud czyli bogaty wujek z hameryki który wyłoży kasę na mityczny awans do ekstra i LM?

no nie trzymałbym się kurczowo tych założeń
jakbym miał jakąkolwiek dużą kasę w życiu bym nie zainwestował w polską kopaną

powód?
wiele
miliony wręcz, ale jeden rzuca się w oczy najbardziej w tym sezonie ... rządy kumatych debilli, którzy dyktują prezesom, właścicieli kto może wejść na trybuny a kto nie bardzo
Ostatnio edytowane przez emjot : 05.11.2024 o godz. 11:57.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując