leszekpw napisał(a):

|
Stelio, tak chyba będzie, jeśli nie zdarzy się jakiś cud po drodze.
|
cud czyli bogaty wujek z hameryki który wyłoży kasę na mityczny awans do ekstra i LM?
no nie trzymałbym się kurczowo tych założeń
jakbym miał jakąkolwiek dużą kasę w życiu bym nie zainwestował w polską kopaną
powód?
wiele
miliony wręcz, ale jeden rzuca się w oczy najbardziej w tym sezonie ... rządy kumatych debilli, którzy dyktują prezesom, właścicieli kto może wejść na trybuny a kto nie bardzo