Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5772
Stary 05.11.2024, 11:43
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
1,5 miesiąca później, po meczu z Tychami:



Chyba nie muszę podawać kto tak napisał... Czy to jest poważne?

Nie wiem co się stało w tej Sevilli czy później, że w miesiąc wywraca się dosłownie wszystko, plan, założenia.
Nagle awans był nieważny, nie pisano o nim, aby nie wywierać presji, a nagle awans jest najważniejszy, ma być osiągnięty jakąkolwiek częścią ciała za wszelką cenę. Może finansowo coś jebło, że bez awansu się trzeba będzie zwijać?
nawet jeśli coś padło finansowo
to po raz kolejny napiszę, że prezes dużego klubu nie powinien takich tekstów puszczać w przestrzeń publiczną
najpierw, że żaden awans, a potem....

tak na marginesie trzeba po raz kolejny stwierdzić, że pan J. jest emocjonalnie niezrównoważony..(co po raz kolejny potwierdził....)
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując