wierność83 napisał(a):

(..).
Nagle awans był nieważny, nie pisano o nim, aby nie wywierać presji, a nagle awans jest najważniejszy, ma być osiągnięty jakąkolwiek częścią ciała za wszelką cenę. Może finansowo coś jebło, że bez awansu się trzeba będzie zwijać?
|
Sam zadałeś pytanie, sam sobie wyjaśniłeś.
To było oczywiste że takie słowa prędzej czy pozniej padną. Co roku jest ta sama melodia. Z tym że faktycznie kiedyś to jebnie.