wierność83 napisał(a):

Chyba nie muszę podawać kto tak napisał... Czy to jest poważne?
Nie wiem co się stało w tej Sevilli czy później, że w miesiąc wywraca się dosłownie wszystko, plan, założenia.
|
Kto wie, może zrewiduje on swój projekt "Sanatorium Wisła" w lecie 2025 i zacznie usuwać z drużyny wiecznie kontuzjowanych, którzy tylko zajmują miejsca na liście płac?