Karherop napisał(a):

Musimy przestać uzależniać wszystko od transferów bo to błędne koło w którym tkwimy od dłuższego czasu.
Gramy tym co jest, rywale też, na dzisiaj w teorii czub tabeli odskoczył, ale w bezpośrednich starciach jakimś trafem ich zawodnicy nie powalali naszych na głowę. TBB, Płock, Ruch, Arka,.zdobyliśmy na nich 10 z 12 możliwych punktów.
Problem pojawia się z rywalami o teoretycznie mniejszych umiejętnościach gdzie rywal głównie pressingiem niweluje nasze atuty. Jop ma trochę czasu żeby znaleźć sposób na grę. Na pewno jeśli dostanie czas to nie powtórzy choćby tak fatalnej rundy jaka miał Rude - bo już nie musi się tej ligi uczyć.
Przed Płockiem obstawiałem że 5 wygranych w ostatnich 8 meczach będzie fajnym wynikiem. Szkoda punktów z Tychami ale trzeba patrzeć całościowo na pracę Jopa, a nie przez pryzmat jednego meczu.
|
Błędne koło to ściąganie co okienko pseudotalentów jak Sukiennicki, a potem okazuje się że nie ma komu grać, mimo że na papierze mamy pod 10-ciu środkowych pomocników...
No ale Fazlagić to już nawet nie piłkarz, Sapała też, pseudotalenty Sukiennicki, Dziedzic, Talar, kontuzjowany i pod formą Gogół... Jeszcze wincyj talentów trzeba!
Po prostu nie może być tak drugi sezon z rzędu że wypada Carbo i nie tyle że poziom spada, tylko mamy w środku pola lej po bombie i wbiega sobie na luzie w nasze pole karne kto chce. Tragicznie zbudowana kadra!