Mecz wyglądał jakby murawa przeszkadzała nam w grze. Tylko, że my mamy najlepszą murawę w Polsce...
W xG kolejny słaby mecz. Wg mnie to symptom ogólnego spadku formy zawodników. Na plus w tym meczu Letkiewicz, który powoli udowadnia, że nie gra tylko dlatego, że jest młodzieżowcem i po prostu można na nim polegać.
