Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 05.11.2024, 08:47
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
To Jop nie ma Duarte na treningu caly tydzień? Nie widzi jak dramatycznie gra, ze go wpuszcza? A może na treningach jest tak cudowny a w spotkaniu jakimś dziwnym trafem nie?
Dalej jestem zdania, že Jop dziś nie pomógł zmianami i jak ktoś wcześniej wspomniał, był mało elastyczny.
Czyżby król jednej taktyki? No nie, jednak trzeba ją w jakimś stopniu dostosować do przeciwnika. Zobaczymy do końca sezonu, jak to będzie wygladało.
Ja na treningi nie chodzę, nie wiem jak się prezentuje. Może jest świetny.

To byłby nawet jakiś argument gdyby zdjęci zawodnicy grali lepiej od zmienników ale grali taką samą ujnie. Cała drużyna z resztą grała tak samo źle więc to nie był problem tylko zmienników.

Ja wiem, że najłatwiej jest skanalizować frustrację na trenera ale po tym akurat meczu to zawodnicy ponoszą winę za wynik. No chyba że myślimy że winą trenera jest że James dawał za długie podania, że Mikulec zagrywał nie w tempo, że Kiss wrzucał piłki do przecinków. Ja osobiście wątpię że Jop im tak kazał.
Odpowiedz cytując