Karherop napisał(a):

Ponieważ?
Taka średnia oznaczałaby wynik na koniec sezonu 64 pkt.
To czy poleci w dół, to już zależy w głównej mierze od samego Jopa
|
no nie
zależy to od jakości kopaczy jakich będziemy mieli w następnej rundzie do dyspozycji (nie byłbym tu jakimś optymistą, że Jaruś coś w tym punkcie zmieni na +)
od sytuacji finansowej
od tego jak kopacze będą podchodzić do kolejnych rywali
tak że tak
tych zmiennych jest jednak nieco więcej niż sam Pan trener MJ