Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 05.11.2024, 00:42
Niestety, ten mecz dość wyraźnie pokazał to, co najtrudniej przyjąć do wiadomości - brakuje nam całościowo jakości piłkarskiej.

Możemy z teoretycznie lepszymi TBB i Płockiem usiłującymi normalnie grać w piłkę dominować i na luzie wygrywać, natomiast na rywali takich jak dzisiejszy brakuje, dosłownie, wykończenia. Jop trochę rzeczy poprawił, ale to wszystkiego nie załatwi, zresztą trudno od tak niedoświadczonego trenera tego oczekiwać. Nie ma umiejętności na przebijanie takich autobusów (słusznie zauważono że Moskal przegrałby to 0-1, dodam że Sobolewski przegrałby 0-3) i niestety takimi meczami przegrywa się awans. Z Głogowem, Stalówką i Polonią będą pewnie podobne męczarnie.

Indywidualnie: najlepszego bramkarza jakiego mamy na stanie widać bardzo skrzętnie przed publiką ukrywano, co dużo mówi o "budowie" drużyny.
Odpowiedz cytując