|
Kutwa lepiej by zabezpieczał tyły niz Sukiennicki, a przez to Igbe bylby bardziej kreatywny. Moze by to cos dało. Oczywiście teraz to takie gdybanie. Ale jak zobaczyłem Sukiennickiego w składzie, czułem, ze nic z tego dobrego nie wyniknie.
Duży błąd Jopa z zestawieniem składu. Mam nadzieję, że Sukiennicki na dluzej siądzie na ławce.
|