Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.11.2024, 21:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Albo ściągniemy zmiennika dla Carbo, albo liczymy że będzie grał we wszystkich meczach. Remis akurat nie jest zły bo Tychy mogły to spokojnie wygrać.

Jak gra Sukiennicki to nie ma środka pola po prostu.
oglądałem ostatni mecz Tychów
i ze dwa jeszcze za Banasika

oni są tak żałośni, że grając na pełnym zaangażowaniu byli do łupnięcia jak nic

no ale... mecz sam się wygra
a w dodatku brak Carbo i wszystko się sypło
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując