wolfy napisał(a):

Albo ściągniemy zmiennika dla Carbo, albo liczymy że będzie grał we wszystkich meczach. Remis akurat nie jest zły bo Tychy mogły to spokojnie wygrać.
Jak gra Sukiennicki to nie ma środka pola po prostu.
|
oglądałem ostatni mecz Tychów
i ze dwa jeszcze za Banasika
oni są tak żałośni, że grając na pełnym zaangażowaniu byli do łupnięcia jak nic
no ale... mecz sam się wygra
a w dodatku brak Carbo i wszystko się sypło