emjot napisał(a):

Można zacząć od czyszczenia składu z piłkarskich kalek, a w ich miejsce próbować ściągać piłkarzy, którzy zamiast się leczyć, podniosą poziom sportowy. No ale to nie u nas, my mamy zasady. Po co ściągać solidnego, środkowego obrońcę albo skrzydłowego, który zrobi różnicę z boku, jak taki Talar nie będzie mieć co do garnka włożyć?