Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.11.2024, 21:04
Fatalny mecz Wisly. Kolejny brak jakiejkolwiek elastycznosci ze strony Jopa,ciagla wiara,ze 2 napastnikow da tej druzynie ciagle ofensywna przewage. Dzisiaj prosilo sie o wzmocnienie srodka pola w przerwie,troszke inne ustawienie. Cala masa bledow trenerskich moim zdaniem.

Aaaa,no i wiadomo,Sukiennicki winny. Reszta brylowala,o zmiennikach nie wspominajac... Ale Kiakos,Alfaro,Igbekeme,Rodado,Zwolinski,Mikulec - Ci dzisiaj wszystko ciagneli do przodu. Grac z takimi Tychami i 4 razy w calym meczu strzelic na bramke - no, to juz poziom Ekstraklasy... Ja prdl...
You'll never know...
Odpowiedz cytując