Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.11.2024, 20:58
Nie ma rady, trzeba zmienić trenera.

A tak na poważnie to nie da się wygrać meczu kiedy co drugie podanie jest niedokładne. Takiej niechlujności to już dawno nie widziałem.

Druga rzecz to wrzutki, które niemal wszystkie przegraliśmy. Mówiłem to dwa lata temu, mówiłem w zeszłym sezonie i mówię teraz. Dopóki nie ściągniemy wysokiego napastnika dopóty nie awansujemy. Poprostu nie ma kto na te wrzutki wchodzić a liczenie że raz na czas stoper się obetnie i dojdzie Rodado to jest za mało na awans.
Odpowiedz cytując