Karherop napisał(a):

Logistycznie lepiej być nie mogło, no może mecz w Krakowie, choć myślę że byłyby duże obawy że mecz by się nie spłacił z racji grudniowego terminu i meczu w środku tygodnia z mało renomowanym rywalem.
A tak, jak chcemy grać dalej to Polonię trzeba przejść rywali na tym poziomie, a jak odpadniemy to po prostu odpadniemy. Kilka dni później jest ważniejszy mecz na tym samym stadionie.
|
nosz kvrwa bez przesady , że zwykle 3pkt stawiasz wyżej niż ćwierćfinał PP